Popis produktu

Orava Pegasus 1 se vyznačuje novou generací přenosných bluetooth / WiFi reproduktorů do domácnosti. Minimalistický design spolu s praktickým streamováním z aplikací třetích stran jako například Spotify, Tidal, Deezer a podpora wifi propojení dvou a více zařízení z něj dělá vyhledávaného pomocníka do každé domácnosti (tzv. multiroom systém).

 

Multiroom

Reproduktor Pegasus můžete využít i samostatně, byla by to však škoda. Pokud si dohromady propojíte několik reproduktorů Pegagus (do počtu 10 ks), vytvoříte tak v jednotlivých místnostech vašeho domova síť nezávislých audio zařízení, které budete pohodlně ovládat přes mobilní aplikaci ve svém mobilu. Streamovat hudbu můžete z různých hudebních služeb (např. Spotify), internetových rádií, počítače, smartphonu či ze sítě DLNA.

 

Bluetooth

Reproduktory Pegasus využívají nejmodernější technologie Bluetooth i Wi-Fi. To jim umožňuje propojovat jednotlivé audio zařízení bez použití kabelů, bezdrátově. Vaši domácnost tak nebudou hyzdit kopy kabelů, čistou krásu tónů si vychutnáte v designově dokonale vyladěném interiéru. Pegasus podporuje profil Bluetooth A2DP a WiFi 802,11 b / g / n. 
 

RMS výkon

Hudba ze zařízení Pegagus má pořádnou "šťávu". S hudebním výkonem 16 W RMS (Pegasus 1) a 40 W RMS (Pegasus 2) vám už z vaší oblíbené skladby či rádio relace neunikne ani tón. Zřetelně, nahlas lahodí uším plnými basy, zřetelným vykreslením výšek a dynamikou, která to u vás doma na hudební vlně pořádně roztočí.
 

Android / iOS kompabilita

Vysoce kvalitní audio zařízení Pegasus jsou kompatibilní s oběma operačními systémy, kterými může disponovat váš mobil, tablet, počítač (i Android / i iOS). Pro oba typy operačních systémů můžete využít k ovládání např. aplikaci MUZO.
 
 

Funkce NFC

Ovládání multroom systému, ačkoli vypadá složitě, není žádná věda. Díky funkci NFC to zvládnete jedním dotykem na vašem smartphonu.
 

WiFi připojení

Streamovat hudbu můžete i přes domácí WiFi, takže se (na rozdíl od Bluetooth) vaše oblíbená skladě neskončí v okamžiku, jak vám zazvoní telefon.

 

Připojit můžete až 10 zařízení

Hudební show u vás doma začne, kdykoliv se rozhodnete - pro různé lidi, v různých místnostech. V kuchyni si poslechněte oblíbené internetové rádio, z dětského pokoje může ozývat rap či Spievankovo, v koupelně si pusťte klasiku, v obývacím pokoji chillout hudbu a v ložnici love songy. Každý ať si u vás doma přijde na své!

 

Parametry:

 • 2.1 bezdrátový reproduktor s Bluetooth a WiFi
 • Možnost streamovat hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA
 • Kompatibilní s iOS a Android
 • Podpora WiFi
 • Podpora Bluetooth profilu A2DP
 • NFC funkce připojení jedním dotykem
 • Funkce přehrávání ve více místnostech (Multiroom)
 • Ovládání aplikací muso pro zařízení Apple iOS a Android
 • 3,5 mm AUX konektor pro připojení externího zdroje zvuku
 • Hudební výkon: 16 W (RMS)
 • Napájecí USB konektor pro nabíjení telefonu, tabletu apod.
 • AC adaptér: 230V ~ 50 Hz, 9 V / 2,5 A

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář