Prodej na splátky

 

Jsme zprostředkovatel úvěrů pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE

(Hello bank!)

 

Nákup vybraného zboží na splátky lze realizovat z pohodlí Vašeho domova velice jednoduše a bezpečně.

Stejně jako vždy si vyberete a objednáte zboží, které chcete zakoupit. Po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru a během krátké chvíle dostanete zpět odpověď, zda byla Vaše žádost o úvěr předběžně schválena. V případě, že ano, stačí dodat (poštou) podepsanou smluvní dokumentaci včetně kopií potřebných dokladů. Objednávku zpracujeme a zboží Vám doručíme až domů nebo si ho můžete vyzvednout na kamenné prodejně.

 

A. Výhody nákupu na splátky

 • nákupy již od 2 000 Kč
 • můžete si vybrat délku splácení
 • jednoduché a rychlé on-line vyřízení
 • výhodné pojištění proti nečekaným situacím

B. Nákup na splátky je velice snadný a zabere pár minut

1. Postupujte jako při běžném nákupu a vložte zboží do nákupního košíku.

2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku a způsob platby zvolte „Na splátky s Hello bank!".

3. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky Hello bank!, kde si zvolíte variantu splácení a počet splátek.

4. V dalším kroku vyplníte do jednoduchého formuláře všechny potřebné údaje pro poskytnutí úvěru a odešlete žádost ke zpracování. Všechny potřebné údaje zadáváte na stránkách Hello bank! a jsou přísně důvěrné.

5. Žádost je okamžitě posouzena a je zobrazen předběžný výsledek k Vaší žádosti od společnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA (v ČR pod obchodní značku Hello bank! by Cetelem).

6. Pokud byla Vaše žádost o úvěr předběžně schválena tak si vytiskněte smluvní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu společnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA.

7. Po obdržení všech potřebých dokladů Vás bude společnost BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE informovat o konečném stavu Vaší žádosti o úvěr a v případě jejího schválení Vás budeme informovat o termínu dopravy a předání pořízeného zboží.

C. Podmínky pro získání úvěru

 • věk od 18 let
 • pravidelný zdroj příjmů
 • zaměstnanec nesmí být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě

D. Potřebné doklady

 • pro nákup na splátky Vám stačí kopie občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti (např. řidičský průkaz, cestovní pas, průkaz ZTP, rodný list, zbrojní průkaz...)
 • kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele (výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu na jméno žadatele)
 • V případě nákupu zboží nad 80 000 Kč kopie dokladu prokazující adresu bydliště a doklad pro ověření příjmu 

E. Pojištění schopnosti splácet

Podpisem smlouvy o úvěru se zavazujete tento úvěr vždy pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci splácet. Pro tyto případy je tu pojištění.

 • jistota v nepříznivých životních situacích
 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání
 • pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr
 • částka pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru

 

 

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA (v ČR pod obchodní značkou Hello bank! by Cetelem). Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

 

Přejeme Vám příjemné nakupování elektra na splátky u Hello bank!