Popis produktu

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika spotřebiče Mora. Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod. Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.

Volně stojící sporáky a vestavné trouby – na programovatelné hodiny, topná tělesa trouby, varné zóny sklokeramických desek, ventilátor, spínače, sklokeramické varné desky s výjimkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem pro obsluhu, funkčnost plynových hořáků, elektrické zapalování hořáků (týká se jen termočlánků), pojistky plynových hořáků, popraskání smaltu trouby (týká se jen případů bez známek mechanicky narušeného povrchu).

Varné desky sklokeramické a indukční – na elektronický modul, přepínače, indikátor zbytkového tepla, termostat, varné zóny, pojistku, sklokeramickou varnou desku s výjimkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem k používání. MORA Bonus servis 5 let nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí (filtry, přirozené změny barvy plastů, atd.)

Mora Bonus Servis 5 let lze uplatnit pouze na výrobky uvedené na český trh společností Mora (Gorenje spol. s.r.o.). Podmínkou platnosti „Mora Bonus Servisu 5 let“ je zakoupení kupónu a registrace na www.mora.cz/registrace do 14 dní od data zakoupení výrobku.

 

Parametry:

  • Kupón na nadstandartní záruku 36 měsíců na uvedené produkty Mora
  • Podmínkou získání nadstandartní záruky je nákup a registrace tohoto kupónu do 14 dní od zakoupení spotřebiče Mora

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář