Televize Strong

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám představili novou značku televizorů Strong v našem sortimentu a také na českém trhu. Značku Strong jistě znáte z oblasti satelitní techniky, kde si získala jednu z vedoucích pozic mezi předními dodavateli techniky pro příjem satelitní digitální televize v Evropě. A právě teď rozšiřuje svůj sortiment i v oblasti televizní techniky. Cílem společnosti Strong je vytvořit novátorské, zajímavé a spolehlivé produkty pro domácí zábavu.

 

Televize jako takové vynikají výborným poměrem cena / výkon. Velkou výhodou je, že u většiny modelů najdete zabudovaný tuner pro příjem DVB-T/T2/C/S/S2. Právě na DVB-T2 vysílání se má po roce 2020 přejít v plném rozsahu.

 

Reklamace bez starostí! Každé balení TV Strong obsahuje záruční list s kontakty pro případnou reklamaci. V případě, že se u Vaší televize objeví závada jednoduše zavoláte na servisní linku (844 44 44 90) a nahlásíte závadu. Operátorka na servisní lince Vám sdělí datum svozu, televizi zabalíte a následně ji u Vás doma vyzvedne přepravní společnost (většinou DPD). Po opravě servisním technikem Vám ji samozřejmě doručí i zpět na adresu domů. A to vše úplně zdarma.

 

Televize Strong si jistě zamilujete a stanou se Vaším nepostradatelným společníkem při trávení volného času u Vašich oblíbených televizních pořadů!

 

Váš tým SITY.cz

 

Televize Strong

Televize Strong v Evropě