Masomlýnky Kluge

 

Pro uživatele, kteří požadují u mletých surovin dokonale jemnou a jednolitou konzistenci je kvalitní elektrický mlýnek na maso, zeleninu a další potraviny zcela nepostradatelným pomocníkem.

Ať už jste kuchař amatér, nebo se vaření věnujete profesně, není pro vás jistě žádným tajemstvím, že mleté suroviny jsou důležitou součástí spousty pokročilejších receptů. S nekvalitním mlýnkem může být zdlouhavá a namáhavá jak samotná příprava, tak následný úklid kuchyně. Jistě proto oceníte vysoký výkon a stoprocentní spolehlivost novinky ze stáje značky Kluge, univerzálního elektrického mlýnku Kluge 489.8 / 489.81, který je připraven splnit vysoké nároky spotřebitelů.

Silný motor se skutečně velkorysým výkonem 550 W, bytelný celokovový a objemný vnitřek mlýnku včetně oboustranné čepele z extrémně tvrdé a odolné oceli, kapacitu mletí až 2,5 kg masa za minutu nebo praktický přídavný nástavec na plnění střívek na klobásy, jitrnice a paštiky. Mlýnek disponuje třemi snadno vyměnitelnými koncovými sítky ovlivňujícími výslednou jemnost mletí s průměry otvorů 2.7, 4 a 8 mm. Nejjemnější sítko je vhodné například k jemnému mleti vařených nebo syrových mas, jater, slaniny nebo máku. Střední sítko se nejčastěji používá na přípravu hovězích, vepřových nebo jehněčích paštik, klobás či sekané. Hrubé sítko použijete na přípravu restovaného masa na gulášovou polévku, na zpracování zbytků masa (např. chrupavek, klobás) atd.

Mlýnek je dále vybaven chytrou bezpečnostní plastovou pojistkou, která při zaseknutí mlýnku (například při výskytu větší kosti) praskne a mlýnek automaticky vypne, čímž zabrání poškození hnacího ústrojí mlýnku. Po snadné a rychlé výměně pojistky můžete pokračovat dále. Nový univerzální mlýnek Kluge 489 nabízíme ve dvou mírně odlišných verzích výbavy. Jako základní model 489.8 a jako rozšířenou variantu 489.81, která navíc disponuje strouhacím nástavcem se čtyřmi typy bubnů: na plátkování, hrubé a jemné strouhání a na tření brambor a zeleniny.

 

Univerzální kuchyňské mlýnky Kluge 489.8 a 489.81 můžete objednávat na odkazech níže.

https://sity.cz/kluge-kluge-489.8.html

https://sity.cz/kluge-kluge-489.81.html

 

Masomlýnky Kluge