Kuchyňské kráječe Kluge

 

Kluge již není specialistou pouze na oblast vestavných kuchyňských spotřebičů. Nově se v nabídce této značky objevují také produkty z oblasti drobného kuchyňského elektra. Jako první Vám značka Kluge představuje hned 2 nové modely elektrických kráječů na pečivo, sýry, uzeniny nebo zeleninu.

Kráječe Kluge 493.5 a Kluge 294.5 se na českém trhu po dlouhá léta prodávaly pod značkou Zelmer a modelovým označením Alexis (493.5) a Bolero (294.5) a díky bezproblémovému provozu a naprosté spolehlivosti si dokázaly získat srdce mnoha tisíců českých zákazníků. Jelikož se jednalo o poctivou výrobu z doby, která si ještě zakládala na faktu, že produkt musí něco vydržet, slouží spousta těchto kráječů bez jakékoliv poruchy dodnes.

A přesně tutéž kvalitu prověřenou zástupy uživatelů Vám nyní přináší značka Kluge. Ať už se jedná o celokovový robustní model 493.5 vhodný i pro poloprofesionální použití, nebo o jeho lehčího bratříčka 294.5 vyrobeného v kombinaci kovu a odolných a zdravotně nezávadných ABS plastů, můžete se vždy plně spolehnout na neúnavný motor o výkonu 200 W a ostrý krájecí kotouč vyrobený z vysoce odolné nerezové oceli nevyžadující ostření. Promyšlené uchycení kotouče na jedno otočení závitu zaručuje snadnou demontáž a čištění a díky dvoupolohovému spínači produkt splňuje i ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost obsluhy.

Třešničkou na dortu je pak 100% zpětná kompatibilita náhradních dílů s kráječi Zelmer Alexis a Bolero.
Pro kráječe Kluge není žádnou překážkou ani ten nejtvrdší chleba, nejuleželejší sýr, či nejvysušenější pravý pršut. S přehledem si poradí se vším, co najdete ve vaší lednici nebo spižírně a budou vám dlouho a spolehlivě sloužit.

 

Kráječe Kluge 493.5 a 294.5 jsou již dostupné na našem eshopu, objednávat můžete na odkazech níže.

https://sity.cz/kluge-493.5-inox.html

https://sity.cz/kluge-294.5-sy.html

 

Elektrické kráječe Kluge 493.5 a Kluge 294.5