Chladničky Snaige

 

Objevte extrémně kvalitní chladničky značky Snaige. Chladničky Snaige představují severskou kvalitu za skvělou cenu a patří mezi nejkvalitnější chladničky na trhu. Litevská společnost Snaige (v překladu sněhová vločka) byla založena v roce 1963 a právem se může nazývat odborníkem na chlazení. Chladničku Snaige otevírá každý den tsíce lidí ve více než 30 zemích Evropy, Asie a Afriky. Snaige vyrábí moderní výrobky, které se snadno používají, jsou bezpečné a hospodárné, ale zároveň stylové a funkční.

Od roku 1963 vyvíjí a vyrábí ledničky v továrně Snaige v Alytu. Je to jediná továrna na ledničky v pobaltských státech. Továrna provádí veškerou práci potřebnou pro výrobu chladničky: řezání kovů, ohýbání kovů, lakování skříní, vakuové tváření, plnění skříní chladničky, lisování, montáž plastových dílů atd. Návrh produktů a inženýrsko-technická řešení zařízení připravují designéři, konstruktéři a inženýři společnosti Snaige. Během výrobního procesu se postupuje podle mezinárodních norem ISO (ISO 9001, ISO 1400, BS OHSAS 18001) a továrna má výrobní kapacitu 550 000 chladniček a mrazniček ročně a zaměstnává 500 zaměstnanců. Společnost získala několikrát cenu Litevské inovace a je považována za jednu z nejinovativnějších společností v zemi.

Dokonalou kvalitu chladniček Snaige zajišťují nejen mnohaleté zkušenosti, moderní technologie nebo vyspělé výrobní metody. Neméně důležité jsou komponenty chladicího zařízení a materiály, z nichž je chladnička vyrobena. Používané materiály a součásti splňují přísné normy a požadavky EU a jsou dodávány největšími světově známými a spolehlivými výrobci. To je jeden z nejdůležitějších faktorů při zajištění vysoké kvality produktů Snaige.

Kvalita každého produktu Snaige je důsledně kontrolována během celého výrobního procesu. Zkoušky fungování elektrického systému, bezpečnosti a těsnosti chladicího systému se provádějí v samostatných laboratořích. Provoz již vyrobené chladničky je testován ve speciální testovací oblasti. Rovněž se kontroluje životnost skleněných polic, úchytů a dveří. Žádná chladnička Snaige neopustí továrnu, aniž by se společnost ujistila, že je kvalitní a funguje bezchybně.

Chladničky Snaige také neobsahují žádné látky, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví nebo životní prostředí. Důsledně dodržují požadavky Kjótského protokolu o globálním oteplování a změně klimatu. Proto se při výrobě používají pouze neškodné plyny, které nepoškozují ozonovou vrstvu a nejsou skleníkové. Snaige jde cestou výroby, která šetří suroviny a zdroje s využitím bioenergie. Kromě toho jsou téměř všechny materiály použité při výrobě recyklovatelné.

https://sity.cz/chladnicky.php

Chladničky značky Snaige představují severskou kvalitu za skvělou cenu. Patří mezi nejkvalitnější chladničky na trhu.