Popis produktu

Ohleduplný nástroj jak pro obsluhu, tak i pro přírodu. Křovinořez solo by AL-KO GT 4235 AKU řady POWER FLEX je tichý a bez emisí s inovativní AKU technologií. Akumulátorový křovinořez solo by AL-KO GT 4235 Li-Ion Vás přesvědčí perfektními výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě.

Bez výfukových zplodin a bez hluku odvede tento obratný akumulátorový křovinořez svojí práci v každé zahradě. Vysoký výkon, velká pracovní šířka, ergonomické Bike držadlo a nízkovibrační technologie přispívají k příjemné a neunavující práci na zahradě.

Pracovní šířka nože 25,5 cm spolu se silným 42-voltovým akukumulátorem s dobou provozu až 100 minut zaručují akumulátorovému křovinořezu AL-KO GT 4235 Li-Ion efektivní práci i ve větších plochách. Silný vyžínač, který má dost energie i na posečení silnějších křovin. Strunová hlava s pracovní šířkou 36 cm je součástí balení. Pomocí přepínače můžete zvolit rychlost ECO nebo Power Speed.

Výkonná akumulátorová kosa AL-KO je ideální pro majitele větších zahrad, kteří chtějí pracovat bez přerušení. Díky tichému chodu zůstanou Vaši sousedé nerušeni, v jakoukoliv denní dobu. Jeden akumulátor a mnoho zahradních a lesních nástrojů protože akumulátorový křovinořez solo by AL-KO je součástí Vaší nové rodiny POWER FLEX.

Pokud je to Váš první přístroj z řady POWER FLEX, objednejte si k němu i akumulátor a nabíječku, které nejsou součástí balení.

 

Parametry:

Číslo výrobku 127436
EAN 4003718057966
Produktová řada PowerFlex
Pracovní šířka v cm 36 cm Faden / 25.5 cm Messer
Doplňková rukojeť Bike
Doba nabíjení 2,5 hod
Doba provozu až 100 min
Hmotnost cca v kg 3

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Další produkty v kategorii

AL-KO BC 400 B

AL-KO BC 400 B

Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. To je to, co znamenají benzínové křovinořezy AL-KO - flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.

SKLADEM
Doprava=0Kč
3 890