Popis produktu

Kvalitní pultová mraznička Orava FRO-200 MW s vrchním otvíráním patří do energetické třídy A + a je vybavena vyjímatelným košem pro menší potraviny.

Mrazák poskytuje pohodlný skladovací prostor se snadným přístupem k potravinám, které jsou mražené chladným vzduchem s mrazícím výkonem 9 kg/24 hodin. Čistý objem mrazicího prostoru je 203 l a teplotu si jednoduše nastavíte na ovadač panelu. Bílé provedení zaručuje jemnost a klasický styl a přestože pracuje na "plné obrátky", hodně hluku nenadělá - jen 41 dB.

 

Energeticky úsporné chladničky Orava.

 

Energetická třída A +

Zařazení spotřebiče do energetické třídy vás informuje, nakolik je spotřebič úsporný a kolik energie svým provozem spotřebuje. Nejúspornější je spotřebič A +++, nejméně úsporný spotřebič v třídě E. Tato mraznička patří svou spotřebou do energetické třídy A +. Můžete mít tedy srdce na místě a cítit se eko. Předpokládaná úspora spotřebiče v třídě A + oproti třídě A je -25%.
 

Hlučnost - pouze 41 dB

Hlučnost chladničky je důležitý parametrem při výběru mrazničky. Nikdo přece netouží po zvucích, kterými by ho mohl spotřebič během svého provozu vyrušovat. Ani přes den, ani v noci. Nízká hlučnost, avšak vysoká spolehlivost mrazení a chlazení jsou to, co od nového spotřebiče očekáváme.
Chladničky Orava jsou vždy velmi tiché!
 
Objem přesně pro Vás, to jsou chladničky Orava.

 

Objem 203 l

Tento údaj vám napoví, jaké množství potravin se vejde do mrazničky. Čím větší objem, tím více potravin a jídel si v ní uložíte na později. Tento údaj byste si měli při výběru chladničky všímat o to více, pokud jste součástí vícečetné rodiny, kde se dělají opravdu velké zásoby, nebo pokud nakupujete potraviny vzácněji, avšak nárazově, ve velkých množstvích.
 

Truhlicová mraznička

Velkou předností truhlicové mrazničky je její kapacita. Vejdete toho do ní nepočítaně - zamrazit si v ní můžete exta velkou úrodu ze zahrady (drobné ovoce na koláče, nastrouhaná cuketa a jiná zelenina na polévky a omáčky), masové produkty ze zabíjačky i mega nákupy potravin v akciové ceně. Truhlicová mraznička se tak u vás doma stane skutečnou truhlicí na skladování potravinových pokladů.

Pultové mrazničky Orava uspokojí všechny Vaše představy.

 

Parametry:

 • Pultová mraznička
 • Vrchní otevírání
 • Vyjímatelný koš pro menší potraviny
 • Čistý objem: 203 l
 • Mrazící výkon: 9 kg / 24 hodin
 • Hlučnost: 41 dB
 • Roční spotřeba el. energie: 219 kWh
 • Energetická třída: A +
 • Rozměry (š x v x h): 945 x 850 x 523 mm
 • Hmotnost (bez příslušenství): 33 kg
 • Hlučnost: 41 dB

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Další produkty v kategorii

Crown CHF-380E

Crown CHF-380E

Truhlicový mrazák Crown CHF-380E o objemu 371 litrů se skvěle hodí pro uchování všech Vašich potravin. Pokud hledáte prostorné zařízení poskytující velké množství místa, tak je tato mraznička skvělou volbou. Je vybavena i skleněným víkem uvnitř mrazničky.

SKLADEM
Doprava=0Kč
12 490