Popis produktu

Pokud často perete a máte pocit, že sušení prádla Vám zabírá mnoho času, je pro vás určitě vhodná sušička prádla Orava DRY-800. Tento praktický pomocník se vyznačuje elegantním designem v bílé barvě a moderními funkcemi, které usnadní její používání.

Komfortní péči o prádlo zajišťuje celkem 15 programů.K dispozici je například program osvěžení, expresní sušení, 30 min. program košile. Ovládání je jednoduché díky LCD displeji, tlačítkům a otočného knoflíku. Samozřejmostí je senzor vlhkosti, zvuková signalizace, odložený start a dětská pojistka.

Orava DRY- 800 je úsporný a tichý produkt s prostorným bubnem, který se postará o opravdu bezpečné sušení, ochrání barvu i strukturu tkaniny. Vaše prádlo bude tak vždy připravené, měkké a voňavé. Sušička dokáže najednou usušit až 8 kg prádla, což ocení hlavně vícečetné rodiny. Je vybavena LED světlem, které se nachází v bubnu. Díky tepelnému čerpadlu je sušička Orava DRY-800 energeticky velmi úsporná a spadá do energetické třídy A ++. Její hlučnost nepřesáhne 65 dB.

 

Energetická třída A ++

Zařazení spotřebiče do energetické třídy vás informuje, nakolik je spotřebič úsporný a kolik energie svým provozem spotřebuje. Nejúspornější je spotřebič A +++, nejméně úsporný spotřebič v třídě E. Tato sušička patří svou spotřebou do energetické třídy A ++. Můžete mít tedy srdce na místě a cítit se eko. Předpokládaná úspora spotřebiče v třídě A ++ oproti třídě A je -50%.
Orava úporné pračky
 

Hlučnost 65 dB

Hlučnost je důležitým parametrem při výběru sušičky. Nikdo přece netouží po zvucích, kterými by ho mohl spotřebič během svého provozu vyrušovat. Ani přes den, ani v noci. Nízká hlučnost, a vysoká spolehlivost jsou to, co od nového spotřebiče očekáváme. 
Orava nízká hlučnost praček
 
Široká nabídka programů, pračky Orava!

 

Široká nabídka programů

Víme, že každý druh textilie potřebuje jinou teplotu a jiný čas sušení na to, aby byl v tip-top stavu. Na výběr tak máte programy trvající i dvě hodiny, ale i krátké, párminutové programy pro expresní sušení například program osvěžení, expresní sušení, 30 min. program košile a mnoho dalších.
 

Kapacita 8 kg

Obzvlášť ve vícečetné domácnosti je důležité, aby se do sušičky vešlo co nejvíce prádla. Vyberte si spotřebič, který vyhovuje potřebám právě vaší domácnosti!
Velká kapacita bubnu praček Orava!
 
Velký plnící otvor u praček Orava.

 

Přední plnění pračky

Prádlo vkládáte do sušičky zepředu. Ačkoliv se při tom musíte sehnout, tento způsob plnění sušičky poskytuje více prostoru pro manipulaci s prádlem.
 

Odložený start

Odložený start je praktická funkce, která vám umožní nechat "běžet" sušičku tehdy, kdy vám to nejvíce vyhovuje. Stačí si na displeji sušičky navolit požadovaný čas začátku sušení - a ona vše potřebné udělá za vás. Díky funkci Odložený start můžete na sušení využít i levnější elektrický proud v nočním provozu.
U pračky Orava je samozřejmostí i odložený start.
 
Pračky Orava nabízí i praktickou dětskou pojistku.

 

Dětská pojistka

Děti vysloveně fascinují elektrické spotřebiče během provozu. Sušička uprostřed cyklu tak působí hlavně na malé děti jako magnet. Pokud se chcete vyhnout tomu, že vám nejmenší ratolest vypne sušičku uprostřed pracího cyklu, využijte praktickou funkci Dětský zámek. Ta zablokuje aktivování tlačítek až do skončení už nastaveného programu.
 

Parametry:

Barva Bílá
Roční spotřeba energie 235
Energetická třída A++
Rozměry (š x h x v) 59.6x60.9x85.5 cm
Hmotnost (kg) 46.8
Displej LCD
Hlučnost max. 65
Kapacita bubnu (kg) 8
Design SLIM Ne
Dětská pojistka Ano
Vkládání prádla Zepředu
Počet programů 15
Odložený start Ano
Tepelné čerpadlo Ano
Hlučnost 65 dB

 

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Další produkty v kategorii

Finlux TDF-8PF2SSG

Finlux TDF-8PF2SSG

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Finlux TDF-8PF2SSG o objemu 8 kg a s vnitřním osvětlením.

SKLADEM
Doprava=0Kč
9 990